Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now
Anlaşmalı Kargo Fiyatları
IdeaSoft müşterilerine özel, anlaşmalı kargo firmaları ile kargo maliyetinizi düşürün!
tüm ürünler
İşini İnternete Taşı
Sitenize kurun, internetten satışa hemen başlayın
Daha Fazla

İnternetten Satışta Yanınızdayız...

<b>ANAHTAR TESLİM </b> E-TİCARET
ANAHTAR TESLİM E-TİCARET
E-ticaret yazılımınız 3 iş günü içerisinde satış yapabileceğiniz ve ödeme alabileceğiniz şekilde eksiksiz teslim edilir. Size sadece mağazanızın raflarını ürünlerinizle doldurmak kalır..
<b>KOLAY</b> KULLANIM VE YÖNETİM
KOLAY KULLANIM VE YÖNETİM
Mobil uyumlu gelişmiş kontrol paneli sayesinde mağazanızı heryerden ve her cihazdan kolaylıkla yönetebilirsiniz. Mağazanız her zaman kontrolünüzde olur.
<b>SATIŞ SONRASI </b>DESTEK
SATIŞ SONRASI DESTEK
E-Ticaret uzun bir yolculuktur, bu yolculukta sizle birlikte yürüyerek mağazanızın en verimli şekilde hayatını sürdürmesine yardımcı oluyoruz.
Kolay Kullanılabilirlik
Kolay ve kullanıcı dostu arayüzlere sahip yönetim paneli sayesinde, mağazanızı teslim aldıktan sonra danışmanlarımız tarafından verilecek küçük bir eğitim ile tüm yönetimi kolaylıkla sağlayabilirsiniz
tüm ürünler
Kusursuz SEO Altyapısı
Google dostu altyapı ve gelişmiş SEO modülleri ile doğru kelimeler ve açıklamalarla sanal mağazanız ve ürünleriniz hızlı bir şekilde göz önünde bulunmaya başlar.
Daha Fazla
Ücretsiz Yardım ve Destek
E-Ticaret uzun ve zorlu bir yolculuktur, mağazanızı teslim ettikten sonra bu yoldaki her adımınızda kendinizi yalnız hissetmemeniz için desteğimizi kesintisiz sürdürüyoruz.
Daha Fazla
Eksiksiz Teslim E-Ticaret
E-Ticaret siteniz 3 gün içerisinde satışlara hazır halde size teslim edilir, teslim sonrası alacağınız mini eğitim ile mağazanızın raflarını ürünlerinizle doldurup satışlarınıza başlayabilirsiniz.
Daha Fazla

E-ticaret sitenizi açın, internetten satışa başlayın

IdeaSoft ile e-ticaret sitesi kurun, internetten satış için en doğru adımı atın.

Demo Talep Formu

Sizden Gelenler

Notification Module
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices or special promotions, etc.